Przejdź do głównej zawartości

Sylwia Formela - Polska Księgowa w Holandii 👩🏻‍💻💻👩🏻‍💼 Czytaj dalej i poznaj SF Administratie

  

Hej Witaj !

Z tej strony Sylwia Formela 😊 wielu z Was znam mnie osobiście a wielu również ONLINE. 😊

Prowadzę SF Administratie & Advies Od ponad 10 lat pomagam Polakom w Holandii.

Służę swoją wiedzą zawodową w sprawach urzędowych i administracyjnych.

Moim celem jest pomoc, rozwiązywanie waszych spraw, tych łatwiejszych i trudniejszych. Inspiracją  do powstania biura były narastające problemy Polaków na obczyźnie wynikające z nieznajomości spraw urzędowych, przepisów i praw obowiązujących w Holandii.

SF Administratie & Advies od kilkunastu lat specjalizuje się w świadczeniu usług rozliczeń podatkowych. Asystuje przy wszelkiego rodzaju spotkaniach klienta jako tłumacz.

Firma jest zarejestrowana w KVK z nadanym numerem identyfikacyjnym. Posiadamy Becon nummer zarejestrowanego w Belastingdienst jako oficjalny doradca podatkowy.

Pracując i mieszkając w Holandii możesz napotkać na trudne momenty i sprawy. Również nieznajomość przepisów i zasad jest często przyczyną powstałych problemów. Dlatego też staram się w jak najbardziej profesjonalny i rzetelny sposób zająć się Twoją sprawą.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie a moim podstawowym celem jest zadowolenie i rzetelne wykonanie usługi klienta.

Zawsze służę pomocą i dobrą radą na Twoją korzyść w kontakcie z Urzędem Skarbowym, Urzędem Pracy oraz innymi instytucjami czy firmami w Holandii.

Dzięki wiedzy i zdobytym doświadczeniu oferuję profesjonalną , indywidualną i kompleksową pomoc w wszelkich sprawach urzędowych i administracyjnych.

Moje usługi obejmują przede wszystkim osoby fizyczne oraz księgowość ZZP.

Oferuje konkretne, rzeczowe porady i wskazówki dotyczące administracji w Holandii.

Dzwonię w Twojej sprawie, piszę maile i wiadomości, umawiam spotkania oraz

załatwiam sprawy urzędowe i prywatne.

Wypełniam dokumenty, składam wnioski, doradzam i pomagam w wielu sprawach w zależności od potrzeb klienta.

Podatki, formularze, telefon, whatsapp , Messenger .Codzienna dawka wiadomośći i herbata, dużo herbaty 😊 Ogromną ilość spraw załatwiam ONLINE, gorąco zachęcam do tej formy kontaktu i rozwiazywaniu spraw w ten sposób ze względu na zaistniałą sytuację z wirusem i cenny czas, po zgłoszeniu staram się jak najszybciej zająć się zgłoszeniem i szybko zrealizować usługę.

W portalach społecznościowych pojawiają się różne pytania, na które odpowiedzi staram się udzielać i pomóc ,zawsze ale to zawsze działam na korzyść klienta i dla jego dobra, jak ma wątpliwości staram się wytłumaczyć sytuacje aby znaleźć jak najlepsze wyjście i rozwiązać problem.

Z głębi serca dziękuje moim klientom przede wszystkim za zaufanie i powierzenie swoich spraw, zapewniam że są w dobrych rękach. Dziękuje również za wkład w biuro, liczne pozytywne reakcje, komentarze i opinie, bo dzięki Wam mogę się rozwijać i istnieć. Dajecie mi motywację co pomaga.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Polska Księgowa w Holandii SF Administratie & Advies Rozliczenia Online

  Polska Księgowa w Holandii SF Administratie & Advies Rozliczenia Online https://sfadministratie.nl

Zapraszam do Grupy Rozliczeń Holenderskich i Polskich PIT na FB 📑🇵🇱 ☑

  Zapraszam do Grupy na FB 📑🇵🇱 ☑ Zwrot Podatku z Holandii www.facebook.com/groups/zwrot.podatku Polecam również Naszą grupę do Rozliczeń Polskich PIT  z zarobków zagranicznych  https://www.facebook.com/groups/pit.nl