Przejdź do głównej zawartości

Moja Historia ! Polska Księgowa w Holandii Online z SF Administratie en Advies

 

Hej Witaj !

Z tej strony Sylwia Formela 😊 wielu z Was znam mnie osobiście a wielu również ONLINE. 😊

Prowadzę SF Administratie & Advies Od ponad 10 lat pomagam Polakom w Holandii.

Służę swoją wiedzą zawodową w sprawach urzędowych i administracyjnych.

Moim celem jest pomoc, rozwiązywanie waszych spraw, tych łatwiejszych i trudniejszych. Inspiracją  do powstania biura były narastające problemy Polaków na obczyźnie wynikające z nieznajomości spraw urzędowych, przepisów i praw obowiązujących w Holandii.

SF Administratie & Advies od kilkunastu lat specjalizuje się w świadczeniu usług rozliczeń podatkowych. Asystuje przy wszelkiego rodzaju spotkaniach klienta jako tłumacz.

Firma jest zarejestrowana w KVK z nadanym numerem identyfikacyjnym. Posiadamy Becon nummer zarejestrowanego w Belastingdienst jako oficjalny doradca podatkowy.

Pracując i mieszkając w Holandii możesz napotkać na trudne momenty i sprawy. Również nieznajomość przepisów i zasad jest często przyczyną powstałych problemów. Dlatego też staram się w jak najbardziej profesjonalny i rzetelny sposób zająć się Twoją sprawą.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie a moim podstawowym celem jest zadowolenie i rzetelne wykonanie usługi klienta.

Zawsze służę pomocą i dobrą radą na Twoją korzyść w kontakcie z Urzędem Skarbowym, Urzędem Pracy oraz innymi instytucjami czy firmami w Holandii.

Dzięki wiedzy i zdobytym doświadczeniu oferuję profesjonalną , indywidualną i kompleksową pomoc w wszelkich sprawach urzędowych i administracyjnych.

Moje usługi obejmują przede wszystkim osoby fizyczne oraz księgowość ZZP.

Oferuje konkretne, rzeczowe porady i wskazówki dotyczące administracji w Holandii.

Dzwonię w Twojej sprawie, piszę maile i wiadomości, umawiam spotkania oraz

załatwiam sprawy urzędowe i prywatne.

Wypełniam dokumenty, składam wnioski, doradzam i pomagam w wielu sprawach w zależności od potrzeb klienta.

Podatki, formularze, telefon, whatsapp , Messenger .Codzienna dawka wiadomośći i herbata, dużo herbaty 😊 Ogromną ilość spraw załatwiam ONLINE, gorąco zachęcam do tej formy kontaktu i rozwiazywaniu spraw w ten sposób ze względu na zaistniałą sytuację z wirusem i cenny czas, po zgłoszeniu staram się jak najszybciej zająć się zgłoszeniem i szybko zrealizować usługę.

W portalach społecznościowych pojawiają się różne pytania, na które odpowiedzi staram się udzielać i pomóc ,zawsze ale to zawsze działam na korzyść klienta i dla jego dobra, jak ma wątpliwości staram się wytłumaczyć sytuacje aby znaleźć jak najlepsze wyjście i rozwiązać problem.

Z głębi serca dziękuje moim klientom przede wszystkim za zaufanie i powierzenie swoich spraw, zapewniam że są w dobrych rękach. Dziękuje również za wkład w biuro, liczne pozytywne reakcje, komentarze i opinie, bo dzięki Wam mogę się rozwijać i istnieć. Dajecie mi motywację co pomaga.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

SF Administratie & Advies

SF Administratie en Advies  Masz pytanie lub problem do rozwiązania? Zapraszam do kontaktu! SF Administratie en Advies Nasze usługi oferujemy na terenie całej Holandii Online poprzez mail lub podczas indywidualnego spotkania w biurze w Eersel okolice Eindhoven po uprzednim umówieniu Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie a naszym podstawowym celem jest zadowolenie i rzetelne wykonanie usługi klienta Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy fachową, indywidualną i kompleksową pomoc w wszelakich sprawach urzędowych, administracyjnych, finansowych i wielu innych w Holandii Opisz swoją sprawę lub zadaj pytanie Niebawem do Ciebie odpiszę :) Szukasz więcej informacji na temat swoich spraw sprawdź  Facebook SF Administratie en Advies tam znajdziesz więcej przydatnych informacji  na temat Biura  SF Administratie en Advies Dofinsowania Rozliczenia Holenderskie i Polskie, Zwrot Podatku

SF Administratie & Advies Wstęp

SF Administratie & Advies Rozliczenia Pomoc Doradztwo Porady Polska Księgowa Online w Holandii NL  Wstęp:  SF Administratie & Advies to zeznania podatkowe Holenderskie i Polskie, Dofinansowania, Ubezpieczenia, Zasiłek dla Bezrobotnych, Tłumaczenia korespondencji i dokumentów, Pisanie odwołań Rozmowy telefoniczne do instytucji holenderskich Asysta przy spotkaniach urzędowych. Pomoc Administracyjna i Księgowość Kompetentna i indywidualna pomoc, Kompleksowe wsparcie i opieka nad sprawami klienta Pomoc, Porady i Doradztwo Online Biuro to powstało z myślą o Polskich imigrantach mieszkających i/lub pracujących w Holandii. Usługi obejmują osoby fizyczne ale też działalność ZZP, które zostają wykonane albo podczas osobistego spotkania w biurze po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się lub drogą elektroniczną ( mail, messenger czy whastapp). Pracując i mieszkając w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego możesz napotkać na trudne momenty. Również nieznajo

SF Administratie & Advies Polska Księgowa w Holandii ONLINE Oferta

SF Administratie & Advies Polska Księgowa w Holandii ONLINE Pomoc i Administracja dla osób z Polski w Holandii Konkretnie, Rzeczowo i Odpowiedzialnie Oferuje się Twojej sprawie i pomoc w jej rozwiązaniu Zapewniam profesjonalizm, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie Moim celem jest zadowolenie i rzetelne wykonanie powierzonej usługi klienta O mojej skuteczności świadczą liczne opinie klientów i wiele lat doświadczenia Sylwia Formela Polska Księgowa w Holandii ONLINE Renomowana i polecana Księgowa z wieloletnim doświadczeniem w regionie Fachowa i Indywidualna pomoc, Kompleksowe wsparcie klienta. Opieka nad sprawami administracyjnymi, urzędowymi i prywatnymi w Niderlandach Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie, razem znajdziemy rozwiązanie Jeśli masz jakiś problem, wyślij smsa lub napisz na Messenger czy whatsapp a w wolnej chwili się odezwę Zapraszam do kontaktu Pozdrawiam Sylwia Formela